Під завалами ймовірно залишаються люди.
Про це повідомив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.
Армія рф вдарила балістикою по навчальному закладу Білгород-Дністровського, пише Одеса24. На щастя, діти знаходилися вдома на канікулах. Та під завалами можуть бути люди – дорослі з викладацького складу.
Зараз читають
Пошуки та ліквідація наслідків атака тривають.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
