Росія вдарила по Білгород-Дністровському

Під завалами ймовірно залишаються люди. 

Про це повідомив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

Армія рф вдарила балістикою по навчальному закладу Білгород-Дністровського, пише Одеса24. На щастя, діти знаходилися вдома на канікулах. Та під завалами можуть бути люди – дорослі з викладацького складу.

Зараз читають

Пошуки та ліквідація наслідків атака тривають.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися