У ніч на 13 січня російські війська знову атакували Одесу ударними безпілотниками. Під обстріл потрапила центральна частина міста. Є поранені та значні руйнування.
Як повідомили в Одеській обласній військовій адміністрації, внаслідок атаки постраждали шестеро людей віком від 35 до 68 років. Двох із травмами середнього ступеня тяжкості госпіталізували. Ще чотирьом медичну допомогу надали на місці. Усі постраждалі перебувають під наглядом лікарів.

Ударів зазнали енергетичні об’єкти, а також цивільна інфраструктура. Пошкоджено багатоквартирні житлові будинки, лікарню, дитячий садок, професійний ліцей, луна-парк, фітнес-центр і приватний транспорт.
За даними ДСНС, через влучання виникли пожежі в неексплуатованій новобудові, приміщенні фітнес-центру, будівлі ліцею та гаражі з легковим автомобілем. Усі загоряння рятувальники оперативно ліквідували.
Також пошкоджено фасади та вікна шести багатоповерхівок і дитсадка, два гаражі та дев’ять автомобілів.

Психологи ДСНС надали допомогу 14 людям, серед них — одна дитина. На місцях ударів розгорнули оперативні штаби та пункти незламності.
Працюють комунальні служби, мешканцям пошкоджених будинків надають допомогу. До ліквідації наслідків залучили 65 рятувальників і 14 одиниць техніки.
Ще більше головних новин Одеси сьогодні можна побачити на нашому ресурсі.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
