Уночі 22 листопада південь Одеської області знову накрило масованим ударом. Російські «шахеди» завдали шкоди на півдні Одещини. Про це повідомляє начальник Одеської ОВА Олег Кіпер.
Постраждали цивільні об’єкти. Фасади, дахи й вікна адміністративних будівель пішли тріщинами та уламками. Найбільше дісталося автостоянці для фур: там вибухами пошкодило 11 вантажівок.

Є і постраждалі — попередньо двоє людей. Їм надають медичну допомогу.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
