Росіяни зруйнували “шахедами” стоянку для фур на Одещині

Уночі 22 листопада південь Одеської області знову накрило масованим ударом. Російські «шахеди» завдали шкоди на півдні Одещини. Про це повідомляє начальник Одеської ОВА Олег Кіпер.

Постраждали цивільні об’єкти. Фасади, дахи й вікна адміністративних будівель пішли тріщинами та уламками. Найбільше дісталося автостоянці для фур: там вибухами пошкодило 11 вантажівок.

Удар по стоянці
Удар по стоянці / Фото – Олег Кіпер, Telegram

Є і постраждалі — попередньо двоє людей. Їм надають медичну допомогу.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися