В Тузловському ліцеї на Одещині 11-класницю цькували однокласниці через принизливі стікери у Telegram. Стікери виготовляла група десятикласниць і систематично надсилала їх дівчині, створюючи психологічний тиск і приниження.
Мати постраждалої звернулася до адміністрації школи, але директорка обмежилася лише бесідами з кривдницями і не повідомила поліцію у встановлені законом терміни.
Суд визнав директорку винною у невиконанні обов’язків щодо захисту прав дитини та неналежному реагуванні на булінг і оштрафував її на 850 гривень.
Судова практика наголошує: школи зобов’язані повідомляти правоохоронців про будь-які випадки цькування, включно з цифровим середовищем, та забезпечувати захист потерпілих.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
