В Одесі пропонують зсунути комендантську годину до 01:00

В Одесі можуть змінити час початку комендантської години — пропонують зсунути її до 01:00. Ідея пов’язана з проблемами транспорту після пошкодження критичної інфраструктури та складністю дістатися додому вчасно.

Депутатка Одеської міської ради Світлана Осауленко пояснила, що через пошкодження об’єктів інфраструктури електротранспорт майже не працює. Запущені автобуси в аварійному режимі частково вирішують проблему, але переповнені, і багато людей не можуть сісти після роботи.

Перенесення комендантської години дасть містянам більше часу для користування пунктами обігріву, можливість зарядити телефони та безпечно дістатися додому. Для літнього сезону — це буде підтримка вечірнього бізнесу та внутрішнього туризму.

Зараз читають

За словами Осауленко, початок комендантської години з 01:00 зробив би життя в Одесі більш комфортним для мешканців у нинішніх умовах та підтримав економіку міста.

Таким чином, зміна часу — це не лише питання комфорту, а й безпеки для одеситів під час відключень світла та проблем з транспортом.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися