Чоловік отримав умовний термін.
В Одесі суд розглянув дивний і водночас небезпечний інцидент: чоловік нацькував свого собаку на поліцейських, коли ті намагалися його мобілізувати, пише Одеса24.
За даними Єдиного реєстру судових рішень, правоохоронці приїхали на виклик і зустріли двох чоловіків, один із яких був із собакою. Спершу справа виглядала буденно — чоловіки відмовилися писати заяву, але правоохоронці вирішили перевірити у них військово-облікові документи.
Виявилося, що власник собаки перебував у розшуку за порушення правил військового обліку. Коли поліцейські спробували його затримати, чоловік віддав команду своєму псу.
Тварина вкусила одного з правоохоронців за ногу: медики зафіксували дві рани на гомілці. Це кваліфікували як легкі тілесні ушкодження.
У результаті суд визнав власника собаки винним і призначив йому один рік умовного терміну ув’язнення.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
