У Пересипському районі Одеси під колесами потягу загинула жінка. Трагедія сталася між двома залізничними станціями, повідомили в поліції.
За попередніми даними, жінка переходила колії у недозволеному місці й не реагувала на сигнали машиніста. Водій застосував екстрене гальмування, але уникнути зіткнення не вдалося.
Потерпіла загинула на місці ще до прибуття медиків. Її особу наразі встановлюють.
Зараз читають
Поліція з’ясовує всі обставини події. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за статтею 276 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту, що призвело до загибелі людини.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
