В Одесі зафіксували рідкісне природне явище

В Одесі спостерігали незвичне явище — густий туман над морем у розпал літньої спеки. Фото опублікував місцевий фотограф Сергій Онишко.

Причиною стало різке похолодання води біля берега до +11°C через зміну течій і вітер, що відсунув теплі шари вглиб моря, пише Одеса24. При температурі повітря +35°C це спричинило утворення щільного шару туману заввишки до 10 метрів.

На опублікованих кадрах видно судно, яке рухалося з Чорноморська до Одеси й майже повністю зникло в тумані — залишилися лише видимими верхня надбудова та капітанський місток.

Фахівці порівнюють ефект із тим, як холодна пляшка “запотіває” на спеці. Це рідкісне, але природне явище для Чорного моря влітку.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися