В Одесі жінка викинула новонароджену дитину з вікна гуртожитку

Мертве немовля знайшли біля гуртожитку у Приморському районі.

Повідомлення до поліції надійшло сьогодні, 8 вересня, від завідувачки закладу, пише Одеса24. На місце події виїхала слідчо-оперативна група.

Попередньо встановлено, що 39-річна місцева мешканка щойно народила дитину та викинула її з вікна п’ятого поверху.

Зараз читають

Зараз з жінкою працюють слідчі, триває документування. Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за фактом умисного вбивства.

Поліція з’ясовує всі обставини трагедії. Жінці загрожує кримінальна відповідальність.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися