В Одесі жінки за гроші вступали в шлюб з іноземцями

В Одесі поліція припинила схему, за якою іноземці легалізовувалися через фіктивні шлюби. Трьом підозрюваним – двом жінкам та чоловіку – обрали запобіжні заходи. Їм загрожує до 9 років ув’язнення з конфіскацією майна.

За даними слідства, фігуранти за гроші, від 2 до 4 тисяч доларів, допомагали іноземцям оформлювати фіктивні шлюби з одеситками. Це давало змогу легально отримати посвідку на проживання та безперешкодно перетинати кордон.

Правоохоронці провели понад 30 обшуків у квартирах, автомобілях та державних установах. Вилучили гроші, документи, посвідки на проживання та телефони.

Зараз читають

Слідство повідомило підозру за ч. 3 ст. 332 КК України – незаконне переправлення людей через кордон і організація цього за попередньою змовою. Зараз перевіряють всі обставини та шукають інших причетних.

Досудове розслідування ведеться під керівництвом Одеської обласної прокуратури.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися