Найближчі дні обіцяють бути неспокійними для метеозалежних. Центр прогнозування космічної погоди США попереджає про високу сонячну активність з 22 по 24 січня.
На Сонці очікується потужний спалах класу X1.9. Після нього в бік Землі пішли викиди корональної маси. Саме вони й можуть спричинити сильні магнітні бурі.
22 і 23 січня очікуються найактивніші дні. Геомагнітна ситуація може бути напруженою, з високими показниками К-індексу. Це означає можливий вплив і на техніку, і на самопочуття людей.
24 січня активність, ймовірно, трохи зменшиться. Але повністю «тихого» дня може не бути — магнітні коливання все ще відчуватимуться.
Фахівці нагадують, що прогнози оновлюють кожні три години. Найточнішими вважають дані лише на добу вперед, решта — орієнтовні. Тож у найближчі дні варто прислухатись до себе, берегти нерви, не перевантажуватись і пам’ятати, що навіть найпотужніші магнітні бурі мають властивість колись закінчуватися.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
